Chiny Wyświetlacz LED Stage Rental producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : joyce

Numer telefonu : 13128950545

WhatsApp : +8613128950545

Free call

jak rozwiązać czarny ekran wyświetlacza LED.

July 1, 2019

china nowości na temat jak rozwiązać czarny ekran wyświetlacza LED.

Jak rozwiązać problem z czarnym wyświetlaczem?

To szczęśliwa rzecz po tym, jak otrzymamy nasz wyświetlacz od dostawcy lub lokalnej firmy. Możemy umieścić wszystkie reklamy wideo i zdjęcia, które chcemy na naszym wyświetlaczu LED, ponieważ jest to teraz nasze.

Ale po naszych szafkach do makijażu i podłączeniu wszystkich kabli, a także instalujemy oprogramowanie konfiguracyjne na naszym komputerze, ale wyświetlacz LED jest czarny. Jak smutni jesteśmy teraz! Jak to rozwiązać? Co możemy zrobić, aby nasz wyświetlacz ledowy świecił i działał? Proszę podążaj za moimi słowami.

Po pierwsze, sprawdź, czy zasilanie jest włączone. Proszę zwrócić uwagę na ważną rzecz. Jeśli chcesz kupić wyświetlacz LED z Chin lub innych krajów, poinformuj dostawcę o lokalnym napięciu. Wiesz, że chiński jest 220v, ale jakiś kraj to 110v. Jeśli twój ekran LED korzysta z zasilacza 220 V, twoje lokalne zasilanie 110V, ekran led nie będzie działał, ponieważ zasilanie 110V nie obsługuje pracy zasilacza 220V. Następnie musisz użyć transformatora, aby zmienić 110V na 220V.

Po drugie, jeśli moc jest w porządku, sprawdź swoją kartę wysyłającą. W karcie wysyłającej znajdują się dwie diody led, jedna zielona i jedna czerwona. Jeśli świeci się czerwona lampka, podłącz ponownie kabel USB z komputera do karty wysyłającej. Po migotaniu zielonego światła wysyłanie karty jest teraz w porządku. Możesz teraz skonfigurować ekran komputera.

Wszelkie inne problemy mogą się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość