Chiny Wyświetlacz LED Stage Rental producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : joyce

Numer telefonu : 13128950545

WhatsApp : +8613128950545

Free call

jak rozwiązać problem z czarnym ekranem led?

December 13, 2018

china nowości na temat jak rozwiązać problem z czarnym ekranem led?

jak rozwiązać problem z czarnym ekranem LED?

Istnieje wiele rodzajów problemów z wyświetlaczami LED, dziś przeanalizujemy wspólny typ: czarny ekran. Oznacza to, że cały ekran nic nie pokazuje.

Krok 1, sprawdź moc ekranu. Przejdź do tyłu ekranu, a następnie sprawdź, czy zasilanie ekranu jest włączone, czy nie. Możesz sprawdzić kartę odbiorczą panelu, jeśli nie ma zasilania, wszystkie karty odbiorcze przestaną działać, a światła na kartach odbiorczych również przestaną migać. Jeśli moc jest w porządku, przejdź do kroku 2.

Krok 2. Sprawdź ustawienie trybu wyświetlania ekranu. Normalnie użyjemy synchronicznego kontrolera systemu. W przypadku tego typu komputer musi być w trybie klonowania lub w trybie duplikatu. Przejdź więc do ustawień wyświetlania komputera (lub ustawienia karty graficznej), sprawdź, czy jest to tryb klonowania czy tryb duplikatu. Jeśli ustawienie jest prawidłowe, przejdź do kroku 3.

Krok 3. Sprawdź kabel DVI. Odłącz kabel DVI, a następnie podłącz go ponownie. Jeśli nadal nie działa, wymień go na nowy i spróbuj. Uwaga: Po odłączeniu lub podłączeniu kabla upewnij się, że zasilanie kontrolera jest wyłączone.

Krok 4. Sprawdź kabel sygnałowy CAT5 lub CAT6 od sterownika do ekranu. Jeśli nie ma problemu z połączeniem, spróbuj wymienić kabel na nowy, ponieważ czasami kabel CAT5 lub CAT6 również ma problem.

Krok 5. Użyj kabla CAT5 lub CAT6, aby podłączyć inny panel od strony ekranu. Powodem, dla którego próbujemy to zrobić, jest to, że jeśli karta odbierająca pierwszego panelu ma problem, nie może przekazać sygnału do następnego panelu. Jeśli więc użyjesz kabla sieciowego do połączenia drugiego panelu zamiast pierwszego, możemy dowiedzieć się, czy pierwszy z nich ma problem, czy nie.

Krok 6. Sprawdź moc kontrolera. Kontroler ma przełącznik zasilania. Jeśli światło kontrolera jest wyłączone, oznacza to, że nie ma zasilania sterownika lub sterownik jest uszkodzony. Sprawdź więc przycisk zasilania, a także sprawdź kabel zasilający. W międzyczasie wymień kontroler i spróbuj, jeśli masz kopię zapasową.

Premteco ma nie tylko wysokiej jakości produkty LED, ale także dobrą obsługę. Zadowolenie klienta to nasza kultura. Chętnie pomagamy klientom w każdej chwili.

Jakikolwiek inny problem może zostać wysłany przez e-mail lub tam. joyce.qiao@hjyled.com

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość