Chiny Wyświetlacz LED Stage Rental producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : joyce

Numer telefonu : 13128950545

WhatsApp : +8613128950545

Free call

Klienci z Pakistanu odwiedzają naszą fabrykę 30 lipca

August 22, 2019

china nowości na temat Klienci z Pakistanu odwiedzają naszą fabrykę 30 lipca
30 lipca 2019 r. Klient z Pakistanu przyjechał do naszej firmy na wycieczkę. Jako doświadczony personel joyce niewątpliwie stał się przewodnikiem dla klienta. Sikendar miał nadzieję, że będzie mógł dowiedzieć się więcej o naszej firmie i zewnętrznym wyświetlaczu LED P8.
Zdjęcie P 1
Oprócz odwiedzenia naszej fabryki, Sikendar otrzymał także szczegółowe informacje na temat procedury produkcyjnej. Z pomocą naszego profesjonalnego personelu, gość Sikendar zrozumiał, że projektujemy ten produkt i korzysta on z ledowej marki narodstar, bardzo dobrej jakości zewnętrznego wyświetlacza LED z przodu serwisowego P8.

Pod koniec wizyty Sikendar uznał, że nasza firma była rzeczywiście formalnym, profesjonalnym i pewnym dostawcą produkcji. Po wizycie klient przeprowadził pogłębioną dyskusję z kierownictwem naszej firmy na temat dalszej współpracy. Wizyta naszych klientów w Pakistanie potwierdza naszą rosnącą popularność w branży.

urósł do rangi jednej z najbardziej udanych firm programistycznych i produkcyjnych w dziedzinie wiadomości. Oferując najbardziej przemyślaną usługę, wiadomości mają na celu dostarczanie najbardziej delikatnych wiadomości. Wszystkie komentarze i pytania są mile widziane przez HJY. Prosimy o kontakt: 86 13128950545 telefonicznie lub joyce.qiao@hjyled.com pocztą elektroniczną.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość